• Лабораторія це

  Наша лабораторія

  це:
  li
  акредитовані показники;
  li
  неупередженість та достовірність роботи;
  li
  кваліфікований персонал;
  li
  сучасні методи та устаткування.
  Дізнатися більше
 • HACCP

  (HAСCP) Проводимо роботи:

  li
       
  ВІДБІР ЗРАЗКІВ з виїздом спеціаліста та наданням консультації.
  li
   
  ВИПРОБУВАННЯ ЗРАЗКІВ

  • харчової продукції;
  • сировини тваринного, рослинного, біотехнологічного походження;
  • води;
  • змивів з об'єктів навколишнього середовища.

  Дізнатися більше

УМОВИ ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ
Надсилаючи звернення особа, що звертається зі зверненням (далі – Користувач) через веб-сайт http://pvl.gov.ua/(далі – Сайт) надає Регіональній державній лабораторії Держпродспоживслужби в Полтавській області код ЄДРПОУ 00703173 (далі – Лабораторія) право на обробку його персональних даних, згідно з чинним законодавством України, та з метою зазначеною нище.

Згода на обробку персональних даних надається з моменту надіслання Користувачем звернення через Сайт шляхом проставляння відмітки беля тексту «Я погоджуюсь з Умовами обробки персональних даних».

Зокрема, Користувач дає свою згоду на обробку його персональних даних, у тому числі – на будь-яку дію чи сукупність дій, таких як збір, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, відновлення, використання й розповсюдження (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем.

Користувач також дає згоду на інші дії, які може здійснювати Лабораторія з його персональними даними в письмовій (паперовій), електронній та іншій формі, включаючи, та не обмежуючись такими персональними даними:

ім'я Користувача;
регіон проживання, адреса електронної пошти, контактний телефон, інша контактна інформація за бажанням Користувача;
ip-адреса, інші комунікаційні дані Користувачів;
повідомлення, листи, заяви, анкети що передаються Користувачем.
Користувач також надає згоду на надсилання інформації, повідомлень на надані ним адреси електронної пошти, номери телефонів.

Персональні дані Користувача обробляються Лабораторією з метою:

розгляду звернення Користувача;

збору статистичної інформації з роботи Сайту для її обробки та використання при впровадженні нових сервісів та послуг, нововведень та покращень;

оцінки якості обслуговування Користувачів/ Замовників послуг Лабораторії;

для інформування Користувача про умови надання послуг, зміни в сервісах та організації Сайту, а також для інших цілей, що не суперечать чинному законодавству України.

Персональні дані Користувача, що обробляються Лабораторією згідно з цим документом, зберігаються протягом не менше ніж 5 років з моменту надходження до Лабораторії.

Права Користувача - суб'єкта персональних даних:

знати про місцезнаходження бази персональних даних, що містить персональні дані Лабораторія, її призначення та найменування;
місцезнаходження власника та розпорядників персональних даних або дати відповідне доручення про отримання цієї інформації уповноваженому представнику, крім випадків, встановлених законом;
отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, включаючи інформацію про третіх осіб, яким передаються персональні дані Користувача;
мати доступ до своїх персональних даних;
отримувати не пізніше ніж за тридцять календарних днів із дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи зберігаються персональні дані Користувача у базі персональних даних, а також отримувати зміст персональних даних, що зберігаються;
пред’являти мотивовану вимогу власникові персональних даних із запереченням проти обробки персональних даних;
пред’являти мотивовану вимогу про зміну або знищення персональних даних власником та/або розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно або є недостовірними;
на захист персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з навмисним прихованням, ненаданням або несвоєчасним наданням, а також на захист від надання даних, що є недостовірними або такими, що ганьблять честь, гідність і ділову репутацію;
звертатися зі скаргами на обробку персональних даних в органи державної влади та до посадовців, у повноваження яких входить забезпечення захисту персональних даних, або до суду;
застосовувати засоби правового захисту у випадку порушення законодавства про захист персональних даних;
відкликати згоду на обробку персональних даних;
знати механізм автоім знеособлених персональних даних, за режимом доступу є інформацією з обмеженим доступом.

Лабораторія розкриває персональні та інші дані Користувача виключно з метою, що пов’язана з розглядом його звернень.

У відповідності з вимогами чинного законодавства України Лабораторія може розкривати частину даних Користувача третім особам з метою, пов’язаною з їхніми законними пматичної обробки персональних даних.

Персональні дані, крравами й повноваженнями, у тому числі державним органам та закладам, органам місцевого самоврядування, комунальним підприємствам при дотриманні встановленого порядку надання таких даних.

Використання персональних даних з історичною, статистичною або науковою метою здійснюється виключно у знеособленому вигляді. Використання персональних даних Користувача у знеособленому вигляді не вимагає його додаткової згоди.

Лабораторія забезпечує безпеку даних Користувача від втрати, розголосу та несанкціонованого доступу третіх осіб із застосуванням технологій систем безпеки, впровадження режиму обмеженого доступу й контролю доступу до даних авторизованими співробітниками.

Користувач також надає згоду на надсилання інформації, повідомлень на надані ним адреси електронної пошти, номери телефонів, тощо.

Зараз на сайті

На сайті 185 гостей та 0 користувачів

10.jpg