• Лабораторія це

  Наша лабораторія

  це:
  li
  акредитовані показники;
  li
  неупередженість та достовірність роботи;
  li
  кваліфікований персонал;
  li
  сучасні методи та устаткування.
  Дізнатися більше
 • HACCP

  (HAСCP) Проводимо роботи:

  li
       
  ВІДБІР ЗРАЗКІВ з виїздом спеціаліста та наданням консультації.
  li
   
  ВИПРОБУВАННЯ ЗРАЗКІВ

  • харчової продукції;
  • сировини тваринного, рослинного, біотехнологічного походження;
  • води;
  • змивів з об'єктів навколишнього середовища.

  Дізнатися більше

УМОВИ ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ
Надсилаючи звернення особа, що звертається зі зверненням (далі – Користувач) через веб-сайт http://pvl.gov.ua/(далі – Сайт) надає Регіональній державній лабораторії Держпродспоживслужби в Полтавській області код ЄДРПОУ 00703173 (далі – Лабораторія) право на обробку його персональних даних, згідно з чинним законодавством України, та з метою зазначеною нище.

Згода на обробку персональних даних надається з моменту надіслання Користувачем звернення через Сайт шляхом проставляння відмітки беля тексту «Я погоджуюсь з Умовами обробки персональних даних».

Зокрема, Користувач дає свою згоду на обробку його персональних даних, у тому числі – на будь-яку дію чи сукупність дій, таких як збір, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, відновлення, використання й розповсюдження (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем.

Користувач також дає згоду на інші дії, які може здійснювати Лабораторія з його персональними даними в письмовій (паперовій), електронній та іншій формі, включаючи, та не обмежуючись такими персональними даними:

ім'я Користувача;
регіон проживання, адреса електронної пошти, контактний телефон, інша контактна інформація за бажанням Користувача;
ip-адреса, інші комунікаційні дані Користувачів;
повідомлення, листи, заяви, анкети що передаються Користувачем.
Користувач також надає згоду на надсилання інформації, повідомлень на надані ним адреси електронної пошти, номери телефонів.

Персональні дані Користувача обробляються Лабораторією з метою:

розгляду звернення Користувача;

збору статистичної інформації з роботи Сайту для її обробки та використання при впровадженні нових сервісів та послуг, нововведень та покращень;

оцінки якості обслуговування Користувачів/ Замовників послуг Лабораторії;

для інформування Користувача про умови надання послуг, зміни в сервісах та організації Сайту, а також для інших цілей, що не суперечать чинному законодавству України.

Персональні дані Користувача, що обробляються Лабораторією згідно з цим документом, зберігаються протягом не менше ніж 5 років з моменту надходження до Лабораторії.

Права Користувача - суб'єкта персональних даних:

знати про місцезнаходження бази персональних даних, що містить персональні дані Лабораторія, її призначення та найменування;
місцезнаходження власника та розпорядників персональних даних або дати відповідне доручення про отримання цієї інформації уповноваженому представнику, крім випадків, встановлених законом;
отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, включаючи інформацію про третіх осіб, яким передаються персональні дані Користувача;
мати доступ до своїх персональних даних;
отримувати не пізніше ніж за тридцять календарних днів із дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи зберігаються персональні дані Користувача у базі персональних даних, а також отримувати зміст персональних даних, що зберігаються;
пред’являти мотивовану вимогу власникові персональних даних із запереченням проти обробки персональних даних;
пред’являти мотивовану вимогу про зміну або знищення персональних даних власником та/або розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно або є недостовірними;
на захист персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з навмисним прихованням, ненаданням або несвоєчасним наданням, а також на захист від надання даних, що є недостовірними або такими, що ганьблять честь, гідність і ділову репутацію;
звертатися зі скаргами на обробку персональних даних в органи державної влади та до посадовців, у повноваження яких входить забезпечення захисту персональних даних, або до суду;
застосовувати засоби правового захисту у випадку порушення законодавства про захист персональних даних;
відкликати згоду на обробку персональних даних;
знати механізм автоім знеособлених персональних даних, за режимом доступу є інформацією з обмеженим доступом.

Лабораторія розкриває персональні та інші дані Користувача виключно з метою, що пов’язана з розглядом його звернень.

У відповідності з вимогами чинного законодавства України Лабораторія може розкривати частину даних Користувача третім особам з метою, пов’язаною з їхніми законними пматичної обробки персональних даних.

Персональні дані, крравами й повноваженнями, у тому числі державним органам та закладам, органам місцевого самоврядування, комунальним підприємствам при дотриманні встановленого порядку надання таких даних.

Використання персональних даних з історичною, статистичною або науковою метою здійснюється виключно у знеособленому вигляді. Використання персональних даних Користувача у знеособленому вигляді не вимагає його додаткової згоди.

Лабораторія забезпечує безпеку даних Користувача від втрати, розголосу та несанкціонованого доступу третіх осіб із застосуванням технологій систем безпеки, впровадження режиму обмеженого доступу й контролю доступу до даних авторизованими співробітниками.

Користувач також надає згоду на надсилання інформації, повідомлень на надані ним адреси електронної пошти, номери телефонів, тощо.